Check out this page in {0} translated from {1}translated fromOriginal:Translated:Automatic translation powered by Microsoft® TranslatorStart translatingStop translatingCloseClose and show original pageSelect
Google a anunţat că de la 1 martie îşi schimbă politica de confidenţialitate, unificând informaţiile din toate produsele Google pe care le folosiţi. Unii utilizatori s-au declarat nemulţumiţi de noua soluţie. Mediafax preia din ziarul Daily Mail o modalitate simplă prin care utilizatorii pot opri înregistrarea istoriei de navigare. De altfel, pentru cei care au răbdare să parcurgă succesiunea materialelor din anunţul companiei, privind unificarea politicilor de confidenţialitate, soluţia de ştergere a întregului istoric web poate fi găsită în limba română.
Pentru că atunci când scormonesc, de voie, de nevoie, universul webului, dau peste multe chestii simpatice,
enervante, interesante, uimitoare sau utile, parcă ar fi bine să spun câte ceva despre cele care mi se par ieşite din comun.